מרכז הכנסים קראון פלאזה ת"א: 24-25/05/22

אסטרטגיות וכלים למניעת הטרדות מיניות בעבודה
עולם התוכן בתחום ההטרדות המיניות בעבודה מתרחב, משתנה ומחייב את מנהלי הארגונים בהדרכה ולימוד וכן מחייב לצייד את המנהלות/ים והממונות/ים למניעת הטרדה מינית בעבודה מטעם הנהלת הארגון, בדרכים ובטכניקות התערבות שיאפשרו בניית תרבות ארגונית נקיה מהטרדות מיניות ואפליה.

המרכז הבינלאומי לכנסים, בשיתוף פורום משאבי אנוש, מקיים קורס חדש ואקטואלי למנהלות/ים ולממונות/ים למניעת הטרדה מינית בעבודה, המקנה כלים לזיהוי סימני אזהרה של הטרדות מיניות, שיצייד את המשתתפים בפרוטוקולים מתאימים לבניית תרבות ארגונית שאינה סובלת הטרדות מיניות ואפליה. הקורס הייחודי יסייע גם בהתמודדות עם הטרדות מיניות המתרחשות בריחוק ניהולי, עבודה מהבית, עבודה היבירידית ובמרחב הרשתות החברתיות.

הקורס ייערך בשני מפגשים בימים ג'-ד'  24-25/5/22

מתחם הכנסים של מלון קראון פלאזה תל אביב
* הקורס כולל 18 שעות לימוד אקדמיות ובסיומם מוענקת תעודת הסמכה/רענון מוכרת.

דמי רישום מוזלים למקדימות/ים להירשםהקורס מציע תוכנית מקצועית ועשירה בחווית למידה יוצאת דופן, הכוללת הכשרה מקצועית ומקיפה (18 שעות אקדמיות - 2 מפגשים) למנהלות/למנהלים ולממונות על מניעת הטרדה מינית בעבודה, בהתאם לחוק ולתקנות החדשות למניעת הטרדה מינית.

הקורס עומד בדרישות התקנות החדשות והקוד הוולונטרי למניעת הטרדה מינית בעבודה ומותאם גם כקורס רענון לממונות ותיקות שעברו הכשרה מוקדמת.

 מנחת הקורס: עו"ד יפעת בלפר – מוסמכת להכשרת מנהלות/ים וממונות/נים למניעת הטרדה מינית ולקידום שוויון מגדרי.

האירוח כולל: תיק ועידה, חומר מקצועי רלוונטי, מפגשי נטוורקינג, ארוחות בוקר במסעדת המלון, הפסקות אספרסו בר במהלך ימי הקורס, ארוחת צהרים חווייתית, שי אישי ותעודת הסמכה/רענון

אסטרטגיות וטכניקות התערבות לטיפול בהטרדה מינית במקום העבודה:
  • הקורס יגיש שולחן ערוך של כללי עשה ואל תעשה, וינחה באופן פונקציונלי כיצד למנוע את ההטרדות, כיצד ליישם מדיניות נגד הטרדה ואיך לשמור על מקום העבודה נקי מתופעות אלו, גם במרחב הדיגיטלי, בדוא"ל, בזום, GoToMeeting ובכל הכלים לעבודה היברידית ועבודה מרחוק.
  • הקורס יסייע לזהות התנהגות מפלה, באמצעות שלל דוגמאות מציאותיות, במצבים של גיוס, פיטורים, ניהול וקידום מכירות.
  • הקורס מנחה כיצד להגיב ולפעול כאשר נתקלים בתלונה על הטרדה מינית שנעשתה מתוך נקמה.
  • הקורס מנחה כיצד לפעול במקרה של הטרדה מינית של עובדת על ידי צד שלישי (לקוחות, ספקים, שליחים, קבלנים עצמאיים וכדו').
הקורס מיועד למנהלות/ים משאבי אנוש, לממונות ייעודיות (חדשות וותיקות) וכולל גישה חדשה ויעילה ליישום מדיניות של מניעת הטרדות מיניות ואפליה מגדרית במקום העבודה.

לבוגרות/י הקורס תוענק תעודת הסמכה בפירוט החומר הנלמד.
קהל יעד
סמנכ"לי ומנהלי משאבי אנוש, יועצות/ים משפטיים, מנהלות/ים בכירות/ים, עוזרות מנכ"ל, מנהלות רווחה, ממונות/ים על מניעת הטרדה מינית בעבודה (ותיקים וחדשים כאחד), ממונות/ים על קידום מעמד האישה, וכל מי שנושא הטיפול והמניעה של הטרדות מיניות ומניעת אפליה מיגדרית הוא חלק משגרת עבודתה/ו.

לרישום מקוון: הקליקו כאן

להורדת טופס לרישום ידני בפקס/במייל: הקליקו כאן