מרכז הכנסים קראון פלאזה ת"א: 08/03/22

אסטרטגיות וכלים למניעת הטרדות מיניות בעבודה
עולם התוכן בתחום ההטרדות המיניות בעבודה מתרחב, משתנה ומחייב את מנהלי הארגונים בהדרכה ולימוד וכן מחייב לצייד את המפקחים (הממונים מטעם הנהלת הארגון), בדרכים ובטכניקות התערבות שיאפשרו בניית תרבות ארגונית נקיה מהטרדות מיניות ואפליה.

המרכז הבינלאומי לכנסים, בשיתוף פורום משאבי אנוש, מקיים סדנה חדשה ואקטואלית למנהלים ולממונים על מניעת הטרדה מינית, המקנה כלים לזיהוי סימני אזהרה של הטרדות מיניות, שתצייד את המשתתפים בפרוטוקולים מתאימים לבניית תרבות ארגונית שאינה סובלת הטרדות מיניות ואפליה. הסדנה הייחודית תסייע גם בהתמודדות עם הטרדות מיניות המתרחשות בריחוק ניהולי, ברשתות חברתיות בעבודה היבירידית.

הסדנה תיערך ביום ג' 29/03/22

מתחם הכנסים של מלון קראון פלאזה תל אביב
האירוע ייערך בהתאם לתו הירוק.

דמי רישום מוזלים למקדימים להירשםהסדנה מציעה תוכנית מקצועית ועשירה בחווית למידה יוצאת דופן, הכוללת תיק ועידה, מפגשי נטוורקינג, ארוחת בוקר במסעדת המלון, הפסקות אספרסו בר במהלך הכנס, ארוחת צהרים חווייתית, שי אישי, תעודה ועוד.

אסטרטגיות וטכניקות התערבות לטיפול בהטרדה מינית במקום העבודה:
  • הסדנה תגיש שולחן ערוך של כללי עשה ואל תעשה, ותנחה באופן פונקציונלי כיצד למנוע את ההטרדות, כיצד ליישם מדיניות נגד הטרדה ואיך לשמור על מקום העבודה נקי מתופעות אלו, גם במרחב הדיגיטלי, בדוא"ל, בזום, GoToMeeting ובכל הכלים לעבודה היברידית ועבודה מרחוק.
  • הסדנה תסייע לזהות התנהגות מפלה, באמצעות שלל דוגמאות מציאותיות, כוךך במצבים של גיוס, פיטורים, ניהול וקידום מכירות.
  • הסדנה תנחה את המשתתפים כיצד להגיב ולפעול כאשר הם נתקלים בתלונה על הטרדה מינית שנעשתה מתוך נקמה.
  • הסדנה תנחה את המשתתפים כיצד לפעול במקרה של הטרדה מינית של עובד על ידי צד שלישי (לקוחות, ספקים, שליחים, קבלנים עצמאיים וכדו').
הסדנה מיועדת למנהלי משאבי אנוש ולממונים ייעודיים וכוללת גישה חדשה ויעילה ליישום מדיניות של מניעת אפליה והטרדות מיניות במקום העבודה.

למשתתפים תוענק תעודה בפירוט החומר הנלמד.
קהל יעד
סמנכ"לי ומנהלי משאבי אנוש, יועצים משפטיים, מנהלים בכירים, עוזרי מנכ"ל, מנהלי רווחה, ממונים על מניעת הטרדה מינית בעבודה (ותיקים וחדשים כאחד), ממונים על קידום מעמד האישה, וכל מי שנושא הטיפול והמניעה של הטרדות מיניות הוא חלק משגרת עבודתו.

לרישום מקוון: הקליקו כאן

להורדת טופס לרישום ידני בפקס/במייל: הקליקו כאן