מניעה וטיפול בהטרדות מיניות בעבודה


יום ג' - 24/08/21

מניעה וטיפול בהטרדות מיניות בעבודה
עולם התוכן בתחום ההטרדות המיניות מתרחב, משתנה ומחייב את מנהלי הארגונים בהדרכה ולימוד. המרכז הבינלאומי לכנסים, בשיתוף פורום משאבי אנוש, מקיים סדנה דו יומית חדשה ואקטואלית למנהלים ולממונים על מניעת הטרדה מינית בעבודה, המציעה תכנים העוסקים בהתמודדות עם הטרדות מיניות לצד אתגרים וסיכונים בעבודה מרחוק או בעבודה בקפסולות וריחוק ניהולי.

הסדנה תדון באתגרים ובדילמות המורכבות ביישום החוק למניעת הטרדה מינית בעבודה ותציע כלים לבניית תרבות מכבדת וסביבת עבודה בטוחה מהטרדות מיניות.


סדנה משולבת (בסיסי ומתקדמים) 
הסדנה תיערך ביום ג'  24/08/21
מתחם הכנסים מלון קראון פלאזה תל אביב

הסדנה מציעה תוכנית מקצועית ועשירה בחווית למידה יוצאת דופן, תיק ועידה, ארוחת בוקר במסעדת המלון, הפסקות אספרסו בר במהלך הכנס, ארוחת צהרים חווייתית, שי אישי, תעודה ועוד.

הסדנה תגיש שולחן ערוך של כללי עשה ואל תעשה, ותנחה באופן פונקציונלי כיצד למנוע את ההטרדות, כיצד ליישם מדיניות נגד הטרדה ואיך לשמור על מקום העבודה נקי מתופעות אלו, גם במרחב הדיגיטלי, בדוא"ל, בזום, GoToMeeting ובכל הכלים לעבודה היברידית ועבודה מרחוק.


קהל יעד
סמנכ"לי ומנהלי משאבי אנוש, יועצים משפטיים, מנהלים בכירים, עוזרי מנכ"ל, מנהלי רווחה, ממונים על מניעת הטרדה מינית בעבודה (ותיקים וחדשים כאחד), ממונים על קידום מעמד האישה, וכל מי שנושא הטיפול והמניעה של הטרדות מיניות הוא חלק משגרת עבודתו.

דמי רישום מוזלים למקדימים להירשם


לרישום מקוון: הקליקו כאן

להורדת טופס לרישום ידני בפקס/במייל: הקליקו כאן